Шестиразовий чемпіон WSOP Лейн Флек помер у віці 52-х років


Час від часу з життя йдуть відомі покеристи, однак найчастіше це покеристи в досить-таки похилому віці.

Цього разу світ живих покинув не надто вже старий покерист. Світова покерна спільнота згадує 52-річного шестиразового володаря Золотого браслета WSOP – Лейна Флека.

Як повідомляють його близькі, покериста знайшли мертвим у його власному будинку 20-го липня. За попередніми даними він помер вночі уві сні.

Читати також: Помер власник журналу Hustler і покерист-хайролер Ларрі Флінт

Популярний покер-про Даніель Негреану поділився спогадами про покериста на своїй сторінці у Твіттері:

«Озираючись назад я зберігатиму всі божевільні спогади. Знаючи Лейна, я думаю йому хотілося, щоб ми всі святкували його життя і разом сміялися над старими добрими днями» – написав Негреану.

Інший легендарний покерист Філ Хельмут написав у своєму Твіттері цілу історію про їх спільну гру. Він назвав гру Флека феноменальною, а самого покериста "безстрашним".

Чотириразовий чемпіон WSOP Майк Матусов розповів, що кілька тижнів тому розмовляв з Лейн телефоном цілих дві години і Флек говорив Матусову про те як він круто змінив своє життя.

Покійний Лейн Флек був уродженцем Південної Дакоти. Якийсь час він працював в маленьких карткових клубах Монтани, перш ніж переїхати до Лас-Вегасу, щоб стати професійним покеристом. Флек вийшов на велику покерну сцену наприкінці 90-х і активно вигравав великі призові й браслетні івенти Всесвітньої покерної серії протягом усього покерного буму 2000-х.


Свій перший золотий браслет покерист виграв у 1999-му році в турнірі з лімітного Холдему за 3 000$ і призовим фондом 561 000$ і отримав за свою перемогу 224 400$ призових. На початку і в середині 2000-х він виграв ще чотири браслетних івенти з БЛ Холдему і пот-лімітної Омахи.

Свій останній золотий браслет WSOP він завоював у 2008-му році в турнірі з бай-іном 1 500$ з пот-лімітної Омахи та отримав тоді найбільшу виплату у своїй кар'єрі в розмірі 577 720$. Всього за свою кар'єру покеру Флек заробив понад 5 081 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.