Благодійний турнір Every 1 for War Relief в рамках WSOP Online 2022

Найбільша покерна мережа GGPoker є також однією із найбільших благодійників серед легальних гемблінгових онлайн-операторів в Україні. З моменту повномасштабного російського військового вторгнення в Україну – представники GGPoker організовували низку заходів, які допомогли щібрати кошти на благодійну допомогу постраждалим від військових дій.

Ще у квітні мережа перерахувала 2 500 000₴ грошової допомоги на спецрахунок НБУ (Національного Банку України). Ці кошти пішли на гуманітарну допомогу, а зібрати їх вдалося завжяки спеціальному івенту WSOP Circuit #16 Ukraine Fundraising Event. Рейк з цього турніру якраз і був використаний у якості гуманітарнох допомоги.

На додачу до цієї сумми GGPoker окремо від себе перерахували 1 000 000₴ на благодійність. Усі звіти щодо минулої благодійної допомоги можна подивитися на офіційному сайті покер-руму.

Читати також: GGPoker перерахували до держбюджету 6 000 000₴

Представники покер-руму не припиняють збирати гроші для України. Наприкінці серпня на GGPoker стартує WSOP Online 2022, в рамках якої пройде 33 браслетних онлайн-турніри.

Серед них варто виділити WSOP Charity Event #2:  Every 1 for War Relief з бай-іном в 1 111$. З кожного бай-іну 111$ будуть знову перераховані на вищезгаданий спеціальний рахунок НБУ.

Івент відбудеться 14-го серпня о 21:00 за київським часом. Таким чином покерна мережа продовжує власну благодійну ініціативу, а у покеристів є унікальний шанс допомогти постраждалим українцям і заодно виграти золотий браслет Всесвітньої покерної серії.

GGPoker – це твій шанс виграти великі призові, здобути браслет WSOP і водночас допомогти Україні. Удачі за столами!

Сучасний покер-рум з найвищим трафіком
GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.