Інтерв'ю з Андрієм "BabyShark14" Козленко про загальне цькування і помилки молодості

​Після того, як спливли неприємні подробиці про кар'єру Андрія "BabyShark" Козленко, на нього звалився шквал критики покерного ком'юніті. Андрій був змушений відбиватися від гнівних коментарів у своєму блозі, немов від випущених стріл у його бік. Не впоравшись із тиском, BabyShark14 закрив свій блог 10 березня 2019 року і таким він є до цього дня.

Наприкінці березня того ж року редакція Сardmates зв'язалася з ним для того, щоб спробувати розібратися у цій ситуації і почути пояснення Андрія. Що з цього вийшло дивіться у нашому відеоролику, а для тих, кому більше подобається читати, ніж дивитися – текстовий варіант цього інтерв'ю, яке ми переклали для наших україномовних читачів.


Про поїздку до Барселони та початок конфлікту

Андрій, як Барселона? Як з'їздив? (Андрій повернувся з покерної серії, що проходила в Барселоні)

Це все почалося з Барселони. До Барселони ще було все добре, все чудово. Вилітаю в Барселону, 28 годин шляху, приїжджаю, тільки заходимо в готель, відкриваю телеграм, і бачу весь галас. Я читаю повідомлення наступного характеру: «Ось, Андрій, ти такий поганий, накоїв в минулому справ, давай-но ми це всі разом зараз згадаємо і будемо тебе хейтити!». Я такий, типу, ну, добре. Написав: «Винен, так, хлопці, було, ну, що тепер вдієш?». Пост зібрав сорок три плюсики, ну, люди нормально відреагували, ну, було і було...

Потім ми з дівчиною гуляємо, почав я реєструватися в турніри, і тут почалася жорстка хвиля хейту, ну, всі незадоволені, що я така жахлива людина. Мені чотири форумчанина порадили закрити блог на час серії, тому що я буду відволікатися на це. Я цього не хотів, тому що я розумів, що якщо я закрию блог, то одразу буде додатковий хейт, типу, ти – сцикло і не хочеш спілкуватися.

Але моя дівчина сказала: Андрій, якщо ти не закриєш, то я буду весь цей час в жахливому пригніченому стані, мені буде неприємно, ну, я кажу, ну добре.
До речі, ось, що мені не сподобалося у вас на сайті, ви написали, що я закрив блог з невідомих причин. Хоча, я в блозі написав, чому я закриваю блог.

Андрій Козленко 2019

Ну, зачекай. Ти ж його так до сих пір і не відкрив!

Так, тому що Сван створив тему «Злодій Андрій BabyShark14».

Зараз до Свана дійдемо! Мені дуже цікаво про Барселону. Ти там грав, ти там виграв?

Я накопичив PPL грошей, 6 500, зіграв Мейн Івент за 3 800, вилетів. Потім два рази зіграв по 1 600, і всі ці рази виставлявся згори, і завжди рівером перекуповували, тобто, не дуже гарна по фінансам вийшла серія. За емоціям серія непогана. Через хейт хлопців на форумі емоційно могла бути кращою, звичайно, але ми там ще зустрілися з моєю однокласницею, з хлопцями з форуму, з Анатолієм Філатовим.

Читати також: Ольга Єрмольчева: «Пишаюся нашою збірною»

Бан у покерних румах

Давай, власне, до хейту. Наскільки я розумію, вся тема, яка зараз обговорюється, вона столітньої давності. IPoker, був чотири роки тому. «Вісімки» – три роки тому. А «Старз» коли?

«Старзи» були в перший раз у 2013 році і я грав у той момент вже десь рік, або півтора, або два, точно не пам'ятаю. У мене було на акаунті 800$. Я ще жодного разу не знімав з покер-руму гроші, поки тільки вливався. І ми з другом подумали, що буде "чудовою ідеєю" пограти 6Max Sit`n`Go по 3,50 з відбором на 11 на SundayStorm. Наприклад, на його рейз з батону з чотирма блайндами я міг піти в олл-ін з 5-2 різномасними і показати всьому столу, що я запхав цю руку в олл-ін, а він викинув.

Тобто, це була сіра схема?

Ну звісно, це було жахливо і неправильно.

Сіра схема 2019

Ти каєшся за це?

Каєшся це слово не зовсім доречне для застосування у даній ситуації. Це занадто гучне слово за якийсь жахливий вчинок. Я відчуваю свою провину і прошу у всіх пробачення. Ми завдали шкоди на 180$, а нас забанили після шести ігор і конфіскували близько 800$. Усім постраждалим людям компенсували збиток.

Коли почалася хвиля хейту, я поставив запитання хлопцям: що ви хочете? З 50-ти сторінок коментарів, я побачив лише дві доречні поради. Перша порада полягала в тому, щоб я написав у покер-руми для отримання інформації яким людям я завдав шкоди. Я написав до кожного покер-руму для оцінки збитку, щоб його відшкодувати. Старзи відповіли, що конфіскованих коштів було більше, ніж завданої шкоди і до мене запитань і претензій немає. У 2021 році мені можна звернутися до їх служби підтримки для розблокування мого акаунту.

При цьому ти продовжував грати на Старзах, тільки з іншого акаунту?

Так.

Добре, зі Старзами зрозуміло, що з Айпокером?

Мені в голову прийшла ще одна погана ідея. У той час в румі проходили Сіт-енд-Гоу на 10 осіб. Якщо гравець виграє поспіль 5 таких івентів – у нього з'являється можливість виграти джекпот 10 000$. Я вирішив написати семи випадковим людям і трьом своїм знайомим для тімплею. На щастя, у нас нічого не вийшло. Один з хлопців дістався до третьої перемоги, четверту ми допомогли йому оформити. А ось, на п'ятому кроці трапився казус: в нашу компанію з дев'яти чоловік стрибнула десята стороння людина і в підсумку він і виграв турнір.

Після цього мене не банили. Цю історію розповів на форумі один з учасників тих подій покерист з ніком "ukrdurr".

Що було на вісімках? Ти надавав доступ до свого облікового запису через Team Viewer іншим людям?

Так, мені написав знайомий з проханням дати йому свій акаунт для цієї справи і я погодився. Він запропонував мені певний відсоток від прибутку, але в підсумку зіграв дві сесії і акаунт забанили.

Хочу додати, що я негативно ставлюся до Swan і його друзів за те, що вони пишуть, що я займався кардингом. Але немає ніяких доказів, що я займався кардингом, я просто надав свій акаунт. Я навіть записав у себе на каналі відео, в якому попередив людей про такий вид шахрайства, як кардинг. У ньому я пояснив своїм підписникам, що це дуже погано і займатися цим не можна.

Про конфлікт зі "Swan" і продаж курсу Bencb

Навіщо це Свану? Чому він так заморочився і став тебе хейтити?

Є певний тип людей, які хочуть себе просувати за рахунок контенту. Я відношу себе до таких людей. А є такі, які хочуть стати популярними за рахунок того, що вони роблять нібито добру справу знищуючи поганих людей. До таких людей належить Сван.

А що за історія була з курсом Bencb? Це правда, що ти завантажив безкоштовний курс і продавав його за гроші?

А у тебе є докази цього? Мені не подобається, що люди починають видавати бажане за дійсне.

А як було?

Я перебуваю в декількох конференціях присвячених покеру. Один з хлопців запропонував скинутися по 30$ на курс, який продається за 300$, я погодився і купив його, але він був англійською. Пізніше знайшлася людина, який надала мені його російську версію. По суті я купив курс за 30$, а потім продавав його дешевше іншим хлопцям.

Давай подивимося на цю ситуацію з боку. Ти весь час вибачаєшся, у покер-румах забанений ти, твоя дівчина і твоя мама.

Коли на Старзах блокують одну людину – блокують усіх, щоб ця людина не змогла грати. Що поганого в тому, що я вибачаюся?

Бан у покер-румах

Ти класний гравець у покер. А в моєму розумінні, кожен покерист має в голові стратегію і якщо він щось робить, він робить це з якоюсь метою. Я не можу зрозуміти, в чому стратегія такої поведінки. Ти реально думаєш, що втихомириш їх таким чином?

Ну я ж не тільки перепрошую, а й також і щось роблю. Я написав хлопцям з Raise Your Edge з пропозицією перевести їм суму грошей в якості компенсації. У них не було фінансових претензій до мене, вони лише попросили на моїх стрімах повідомити про те, що не можна продавати ці курси і блокувати всіх, хто це буде робити. Після цього я перестав продавати курс і ще повернув їм 1 000$.

Про закриття блогу та благодійність

А з приводу повернення грошей гравцям? До тебе хтось звертався?

Ні. Я готовий відшкодувати збитки будь-якому гравцеві, але до мене ніхто не звертався. Після того як мені не пред'явили фінансових претензій я запропонував спокутувати свою провину благодійністю. Хлопці почали гнати на мене, що я прикриваюся благодійністю, ще до її початку. Діалогу не вийшло і я повідомив, що пишу останні повідомлення в своєму блозі і закриваю його. Якщо у когось є побажання, пишіть мені їх в особисті.

Наступна хвиля критики обрушилася на мене після того, як я вирішив допомогти дитбудинку в Павлограді. Ми з моєю дівчиною не могли знайти в інтернеті адрес дитбудинків, у які можна пожертвувати грошей і поставили запитання своїм підписниками. На мене одразу ж напали з криками, що я знову роблю на цьому хайп, замість того, щоб без зайвого шуму допомогти дітям. Але, що поганого в тому, що я попросив поради в інтернеті?

Про Перапанного Пса і знову про Свана

Андрій, ти дивишся випуски переапанного пса?

Так.

"Переапанный пес"

Ти бачив, що останній випуск цілком присвячений тобі?

Ще не дивився. А що там?


Він каже, що якщо ви вирішите батлитись зі Сваном, він готовий вас судити. Ти згоден?

Сван записав ролик, який назвав Андрій Козленко обманює своїх підписників. Він звинувачує мене, що я грав зі своєю мамою в одному турнірі. Так, це було. У турнірах грає по кілька тисяч чоловік і зрозуміло, що хтось зі знайомих зустрічається за одним столом. Наприклад, Курганов і Лів Боері. Те, що я грав зі своєю мамою в одній квартирі, не означає, що ми тімплеїли. Немає доказів того, що була договірна гра.

Чому ти видалив своє відео до Свана на каналі?

У мене було два відеоролики на одну тематику. Я видалив один, а потім глядачі почали писати, навіщо продовжувати мусолити цю тему. Я подумав, що сенсу немає продовжувати розбірки і видалив другий ролик також.

Весь галас націлений на те, щоб закрити мій канал і я не зміг продовжувати робити свій контент. Я роблю корисні навчальні стріми, а хтось хоче все це прикрити. Кому це треба? Я не знаю.

Що у тебе зараз із онлайном? У якому румі ти граєш?

Зараз я граю на PartyPoker дуже обережно, тому що боюся, що мене можуть забанити ні за що. Я чекаю закінчення перевірки, вона триває вже 11 днів. У планах з 31-го березня по 14-те квітня стрімити свою серію на PowerFest.

Як йдуть справи з метою стати амбасадором PartyPoker? Деякі вважають, що після всього, що сталося це нереально. Що ти думаєш про це сам?

Я думаю, що ще не все втрачено. Є приклад Джастіна Бономо, який грав на PartyPoker з шести акаунтів одночасно в 2006 році. Людина робила не дуже хороші речі, а зараз ми його знаємо як одного з найуспішніших гравців. Те, що було в минулому не можна змінити, а те, що ми робимо зараз і в майбутньому – головне. Я планую продовжувати займатися створенням корисного контенту і не опускаю руки. Ми всі робимо помилки, головне брати з них уроки і йти далі.


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі (2)
Україна Everlest Еліта
Еліта

гість із майбутнього, у Шарка все складеться добре. вони будуть стрімити всією сім'єю, і він зіграє за збірну в Парижі

0 відповідей
Україна Roman1995 Експерт
Експерт


0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.