Найкращі програми для покеру

Найкращі програми для покеру
Зміст

Програми для покеру з'явилися приблизно в той самий час, коли ця гра виникла в онлайні. Зараз покерний софт став невід'ємною частиною сучасної професійної гри. Існує багато різноманітних програм для покращення гри покеристів.

У цій статті ми розглянемо найкращі покерні програми. Від додатків для збору статистики до покерних калькуляторів. В наш огляд також включена допоміжна програма StarsCaption.

Якщо гравець відмовляється використовувати покерні програми, то він віддає своїм суперникам перевагу за столом. Софт для гри в покер призначений для полегшення життя гравця. Тому для покеристів дуже важливо бути в курсі останніх новинок у світі покерного софту!

ICMIZER 3

ICMIZER 3

ICMIZER 3 – це спеціалізований покерний калькулятор. З допомогою цієї програми покерист може аналізувати свою гру. ICMIZER 3 найефективніше використовувати на пізніх стадіях турніру. Він моделює різні ігрові ситуації, що дозволяє гравцеві зробити найбільш правильне рішення. Використовуючи цей калькулятор, ви маєте можливість подивитися варіанти гри проти кожної зі 169 можливих рук.

Цей покерний софт рекомендується використовувати в наступних ігрових моментах:

 • Гравець на позиції SB йде олл-ін, а вам потрібно вирішити: зробити кол або фолд.​
 • Для вибору стратегії під час гри на баблі МТТ.
 • Коли ви рідко доходите до фінального столу з великим стеком.

Існує кілька видів цього софту:

 • ICMIZER 2 SNG Coach.​
 • ICMIZER Replayer.

Як відомо, цей додаток не можна використовувати безпосередньо під час гри. ICMIZER 2 SNG Coach замінить вам заняття з тренером. Кожен день гравцеві доступні 120 питань – це можна порівняти з двома годинами тренування в покер.

Користуючись ICMIZER Replayer, ви можете подивитися будь-яку роздачу та проаналізувати її. Також, у користувача є можливість сортувати руки згідно з розміром виграних банків та іншими критеріями.

ICMIZER 3 – потужна програма для статистики в покері. Додаток стане відмінним помічником для гравців, які розглядають покер як джерело доходу.

Flopzilla

Flopzilla


Якщо ви хочете дізнатися еквіті своєї руки, то ідеальним додатком для цього стане Flopzilla. З допомогою цього покерного калькулятора гравець в покер може оцінити силу своєї руки.

Дана покерна програма досить проста у користуванні. Для того, щоб дізнатися ймовірність побудови тієї чи іншої комбінації в Flopzilla, досить вказати ваші кишенькові карти та ті, що вже лежать на столі.

 • Один з основних плюсів Flopzilla – універсальність. Вона відмінно підійде як для початківців, так і для досвідчених гравців. Інші переваги програми: невисока вартість, ліцензія на два комп'ютери, широкий вибір налаштувань.​

Серед основних функцій Flopzilla варто виділити матрицю рук, загальні карти, секцію статистики, секцію Hotness і секцію мертвих карт. Один з найбільш корисних інструментів програми – матриця рук.

Це таблиця з усіма можливими кишеньковими картами, де верхній трикутник складають одномасні руки, а правий – різномасті. По середині проходить діагональ кишенькових пар. Користувач інструменту може вибрати руку і подивитися її еквіті як на префлопі, так і на флопі.

Секція статистики – не менш важлива функція Flopzilla. З її допомогою гравець може дізнатися ймовірність (процентне співвідношення) перемоги з певною рукою. Загальне еквіті руки гравця за вказаним бордом буде змінюватись після кожної дії в секції.

Гравець має можливість користуватися Flopzilla безкоштовно протягом 7 днів. Цей покерний інструмент стане відмінним інвестуванням ваших коштів, оскільки ви зможете покращити свою гру, не витрачаючи багато зусиль і часу.

Holdem Manager 3

Holdem Manager 3

Holdem Manager – одна з найвідоміших програм для ведення статистики в покері. Додаток виводить користувачеві статистику на опонентів після аналізу зіграних роздач. Holdem Manager 3 дуже корисний для покеристів, які грають за декількома столами. Також програма збирає інформацію про гру її користувача.

Після успіху двох попередніх версій розробники програми вирішили не зупинятися на досягнутому. Водночас накопичилось дуже багато моментів, які потребували коригування, тому було вирішено створити абсолютно новий продукт. Як результат, ми отримали Holdem Manager 3.

Найголовніша перевага нової версії – вона не вимагає встановлення системи PostgreSQL. Завдяки цьому додаток займає набагато менше місця на ПК і «їсть» менше оперативної пам'яті. У порівнянні з попередньою версією, Holdem Manager 3 отримав новий інтерфейс, HUD з підтримкою більш як 2000 статів і зручний реплеєр турнірів. Окремо варто згадати про те, що в новій версії програми підтримує російську мову.

Holdem Manager 3 можна віднести до числа кращих покерних програм. Цей складний інструмент дозволить вам дізнатися інформацію про суперників за покерним столом, а також допоможе покращити власну гру завдяки статистичним даними.

Holdem Resource Calculator

Holdem Resource Calculator

Holdem Resource Calculator – ефективний аналітичний інструмент для гри в Техаський Холдем. Ця програма відмінно підійде початківцям на стадії Push / Fold. Досвідчені гравці можуть скористатися цією програмою під час турнірів SnG і багатостолових змагань.
З допомогою Holdem Resource Calculator також можна проаналізувати зіграні руки. Для цього додаток потрібно під'єднати до баз іншого покерного інструменту Holdem Manager. Ця програма дає гравцям можливість вдосконалювати свої дії в конкретній ситуації.

Використовуючи цей покерний софт, новачки покращують знання математики покеру і загальної теорії гри в турнірах. Зі свого боку досвідчені гравці опрацьовують власну тактику і вдосконалюють показники в Push / Fold ситуаціях. 

Особливості Holdem Resource Calculator:

 • Розрахунок рівноваги Неша для «Push/Fold», а також для «Raise/Reraise».​
 • Знаходження і використання нових ліній для участі в турнірах.
 • Гравцеві доступний широкий спектр рук для налаштування.
 • Можливість порівняти зіграну сесію з іншими.

StarsCaption

StarsCaption

Якщо говорити про найкращі програми для покеру, то обов'язково варто згадати StarsCaption. Основна мета програми  зробити гру в покер-румі максимально зручною. Цей покерний інструмент призначений для гри за столами PokerStars (Full Tilt Poker). Програма може працювати одночасно з кількома ігровими клієнтами.

Основні функції StarsCaption:

 • Бетскріпт – інструмент, який встановлює певний розмір автоматичних ставок для різноманітних ситуацій під час гри. Гравець зможе змінити розмір ставки в будь-який час.​
 • За допомогою програми можна налаштувати власне поєднання клавіш швидкого доступу (hot keys) для активації ігрових дій.
 • Є можливість змінити графічний інтерфейс (HUD), додавши розмір стеку, ліміт та кількість столів.

Безкоштовно користуватись покерним інструментом StarsCaption можна тільки на мікролімітах. Для того, щоб використовувати програму на будь-яких лімітах, необхідно активувати підписку в обліковому записі. Після цього гравець отримує можливість повноцінно використовувати програму протягом місяця.

Simple PostFlop

Simple PostFlop

З допомогою калькулятора Simple PostFlop покеристи можуть прорахувати максимально прибуткові дії на постфлопі. Цей інструмент працює тільки тоді, коли його користувач залишається один на один з опонентом під час роздачі. Гравцю необхідно ввести в програму свої карти й ті, що на борді. Після цього Simple PostFlop розрахує стратегію GTO для користувача. Крім активних карт, додаток також враховує опонентів гравця і розмір банку.

Основний функціонал програми:

 • Додаток максимально швидко здійснює розрахунок на постфлопі.
 • Стратегію Неша можна розрахувати з префлопу, якщо ввести користувальницький запит.
 • Simple PostFlop може використовувати як калькулятор Expected Value.
 • Інструмент оцінює руку користувача з урахуванням EV в покері.

Програму, в основному, використовують гравці середніх лімітів і вище. Користувач безкоштовної версії додатку має можливість зробити розрахунок на етапі постфлопу. Для повноцінного користування Simple PostFlop необхідно купити місячну ліцензію, вартість якої становить 70$. Завантажте цю покерну програму за нашим посиланням і отримайте знижку 10% на купівлю. Для префлоп поінтів знижка становить 5%.

Hand2Note

Hand2Note

Hand2Note – одна з найостанніших розробок у світі покерного софту. Програма відповідає за збір та аналіз статистики. Завдяки цьому інструменту гравець набагато швидше зможе зробити необхідний розрахунок в партії. Hand2Note підкаже користувачеві, коли потрібно відповісти на бет опонента, піти в олл-ін або сфолдити.

Можливості програми:

 • Динамічний HUD показує статистику на гравців з урахуванням бетсайзингів, розміру стека, позиції, вулиці та інших факторів.
 • ​Ексклюзивна статистика програми розрізняє гру проти фішів та проти регів.
 • У додатку присутня опція відображення статистики безпосередньо проти користувача Hand2Note.

Гравці мають можливість купити як місячну ліцензію на програму, так і річну. Вартість програми залежить від лімітів, на яких грає покерист. Підписники Cardmates можуть отримати 10-відсоткову знижку на Hand2Note. Для цього нашим читачам необхідно ввести код H2N10AQ під час купівлі продукту.

Програми для покеру роблять гру покериста прибутковішою і простішою. Сьогодні цими додатками користуються усі плюсові регуляри. Деякі з них навіть замовляють унікальний софт. У нашому огляді ми зібрали найкращі покерні програми. Ці додатки без сумніву вдосконалять гру і дадуть вам перевагу над суперниками!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.