Біографія Артура Мартиросяна (Arthur Martirosyan)

Артур Мартиросян
Артур Мартиросян (25 років)
Росія
Чоловіча
07.04.1997
понад 1 165 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
495 000$ (2-е місце в турнірі суперхайролерів за 51 000$ на partypoker MILLIONS Sochi 2020)
Головні досягнення:
дворазовий чемпіон SCOOP, через три роки після початку кар'єри почав грати турніри по 100 000$, 2-е місце в загальному лідерборде серії Poker Masters Online 2020, виграв більше 1 000 000 $ в трьох турнірах за три дні на GGпокерок
Можна знайти за ніком:
PokerStars: mararthur1
PokerOK: Alwayswithnuts

Артур Мартиросян – російський покерист, який за три роки пройшов дорогу з нуля до турнірів по 100 000$. Зацікавився покером в той час, коли навчався на економічному факультеті в Воронезькому державному університеті.

Початок кар'єри в покері

Свій шлях гравця Артур почав з реєстрації на PokerStars в 17 років. Йому довелося збрехати про свій вік, так як грати можна тільки з 18-ти. У якийсь момент аккаунт Мартиросяна зламали і весь його банкролл (150$) перевели на інший рахунок.

Артур відразу ж написав в службу підтримки, а Старзи попросили його надіслати документи для повернення грошей. Побачивши по паспорту, що Мартиросяну 17 років, вони заблокували його аккаунт на півроку до настання повноліття.

Як тільки Артуру виповнилося 18, він відразу ж приступив до гри, але результати були неуспішними. Роботі над грою покерист приділяв дуже мало уваги і грав за його словами погано.

У 2017 році Артур Мартіросян в покері почав грати Спіни по 7$, але досить швидко перейшов на турніри по 15$. Далі йому вдалося відіграти 2 000 Спінов за 30$ в нуль і він подав заявку в покерну школу по Spin&Go.

Артура взяли в школу і він відіграв за контрактом 15 000 Спінов за 7$. Після цього гравець вже став міцним регулярном ліміту 15$. Минуло кілька місяців і Мартиросян вже щосили грав турніри по 100$.

У його планах було грати Спіни по 500$, але банкрол не дозволяв цього робити. Так що Артур звернувся до Feruell за бекінгом, який почав спонсорувати його гру. Незабаром Мартиросян підключив в свій робочий розклад ще й MTT і став міцним регуляром.

Хайролерські турніри в житті Мартиросяна

Покерне співтовариство вперше заговорило про успіхи Мартиросяна після його великих перемог в покер-румі GGпокерок. У 2019-му в лобі покерної кімнати щогодини проходили турніри Blade за 25 000$, які збирали призові фонди по 1 000 000$.

Артур грав під ніком "Alwayswithnuts" і його можна було часто побачити в призах. Настільки часто, що за три дні в трьох турнірах покерист виграв понад 1 000 000$. Пізніше ці турніри зняли з розкладу на GGпокерок і Артур став частіше грати на PokerStars.

Наступним успішним спринтом стала серія Poker Masters в онлайні на PartyPoker. Артур показував відмінні результати: кілька фінальних столів і три других місця.

Перед фінальним днем ​​росіянин лідирував в гонці за фіолетовий піджак, але в підсумку завершив загальний лідерборд на другому місці.

На серії SCOOP 2020 Мартиросян став двократним чемпіоном і не збирається зупинятися на двох перемогах. У будь-якому випадку, Мартиросян зумів за три роки з новачка перетворитися в міцного хайролера.

В живих турнірах у Артура результати скромніше, ніж в онлайні. За всю свою кар'єру Артур Мартиросян виграв 749 000$ в офлайні і левову частину від цієї суми складають призові за друге місце в турнірі суперхайролерів на серії partypoker MILLIONS Sochi Super High Roller Series в березні 2020 року. Тоді Мартиросян посів друге місце в івенті за 51 000$ і отримав виплату в 495 000$.

Артур Мартиросян фото 2020

Цікаві факти про Артура Мартиросяна:

  • Дружить з покеристом Гія Сулухія. За словами Гії, Мартиросян дуже любить караоке і кальяни, а його улюбленою піснею в караоке є композиція "Сансара" гурту Баста.
  • В інституті поєднував навчання з покером: вранці і вдень навчався, а ввечері і вночі грав турніри. У підсумку спав тільки кілька годин на день.
  • У 21 рік кинув інститут і почав професійно заробляти покером.
  • Одного разу шахрай під ніком Мартиросяна продавав тренування в Скайпі. Нечесній людині вдалося встигнути обдурити декількох людей.
  • Успішно завершив марафон 2000 Спінов на ліміті 100$ до кінця звітного періоду з Chip EV 40+.
  • Захоплюється ставками і давав прогнози на Чемпіонаті Світу з футболу в 2018 році.
  • У 21 рік грав на EPT Барселона один з перших офлайн-турнірів у своєму житті і відразу потрапив за телевізійний стіл.
Матеріали по біографії