Оновлено
22.09.2023

Відомі покеристи – цікаві факти та історії успіху

Покер може бути не тільки розвагою або хобі, але й приносити великі виграші. Найкращі гравці в покер виграють сотні тисяч доларів завдяки своїм навичкам. Найбагатші покеристи навіть стають доларовими мільйонерами, а їхні імена знають у всьому світі.

Ми зібрали велику колекцію біографій відомих гравців, з якою ви можете ознайомитися у будь-який зручний момент. Тут є і справжні легенди, реальні професіонали, і прості любителі, яким вдалося досягти значних успіхів. Це історії, що надихають.

Знайдено 90
1
2
345

Кращі покеристи у Залі слави

Найвідоміші гравці в покер потрапляють до Залу слави, створеного ще у 1979 році. Цей Зал слави покеру є віртуальним за своєю природою, тобто не існує як реальне місце. Однак у нього входять найвпливовіші гемблери та інші особи, які зробили значний внесок в індустрію. Тому Зал виступає як рейтинг найкращих покеристів у світі, він зібрав більшість легенд за всю історію гри, і потрапити до нього вважається за честь.

Зал слави покеру традиційно обирає одного або декількох членів щорічно. Є особливі критерії, яким потрібно відповідати, аби потрапити до списку номінантів. Що цікаво, так це критерій віку: необхідно бути не молодше 40 років. Тому часто покеристи потрапляли до списку номінантів саме у сорок років. Прикладом може бути Негреану, який став членом Залу слави в 2014 році, якраз на своє сорокаріччя.