Біографія Дмитра Урбановича (Dzmitry Urbanovich)

Дмитро Урбанович
Дмитро Урбанович (26 років)
Польща / Білорусь
Чоловічий
18.05.1995
понад 5 700 000$
Призові в офлайні
понад 2 600 000$
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 446 600€ або 1 600 000$ (2 місце в турнірі Super High Roller за 100 000€ на EPT 2015 Монте-Карло)
Головні досягнення:
1-й в Poland All Time Money List (станом на 2019 рік), 9 трофеїв у живих турнірах PokerStars, 6 титулів WCOOP, 2 титули SCOOP
Можна знайти за ніком:
PartyPoker: Dzmitry_Urbanov
PokerStars: Colisea

Кар'єрі покериста Дмитра Урбановича можуть позаздрити багато професіоналів. У свої 24 роки він 7 разів ставав чемпіоном EPT (+1 PCA та 1 PokerStars Championship) і виграв 8 COOP-турнірів на PokerStars.

Вперше Урбанович зіграв у покер в онлайні у 13 років. Свій перший депозит він програв за перші дві доби, але поразка пішла йому на користь: хлопець старанно почав читати книжки та статті про покер, а також дивитися різноманітні відео. Паралельно з цим покерист брав участь у безкоштовних турнірах, збільшуючи свій банкрол.

Після закінчення навчання в білоруській школі Урбанович переїхав до Варшави. Там він навчався в університеті. В той самий час гравець вирішив серйозно зайнятися покером. У 18 років Дмитро зареєструвався на ПокерСтарс, де йому згодом вдалося виграти понад мільйон доларів у різних турнірах. Він також неодноразово здобував трофеї SCOOP та WCOOP. Однак онлайн-покеру йому виявилося замало, і хлопець вирішив спробувати свої сили в офлайні.

Вперше покерист взяв участь у живому турнірі у 2013 році. Спочатку він грав у маленьких турнірах зі скромними призовими виплатами. Великий успіх прийшов до Урбановича на EPT Мальта у 2015 році. Тоді він переміг в турнірі хайролерів і виграв 572 300€. Кілька місяців потому він заробив 1 446 600€ на EPT в Монте-Карло і 841 500€ на EPT в Барселоні. Обидва рази гравець посідав другі місця в турнірах суперхайролерів. Ці виграші й досі вважаються найбільшими в кар'єрі хлопця. Не менш вдалою для покериста виявилася поїздка на EPT в Дубліні у 2016-му. За перше місце у Головній Події хлопець отримав 561 000€. Всі ці виграші входять у топ-5 найбільших призових Урбановича.

У 2017 році Урбанович став амбасадором PartyPoker. У покер-румі він грає під псевдонімом "Dzmitry_Urbanov".

Фото Дмитра Урбановича

Цікаві факти про Дмитра Урбановича:

  • У 16 років Дмитро програв 40 000$ за добу. Як результат, його банкрол зменшився до 2 000$. Пізніше покерист зізнався, що тоді для нього це були всього лише «цифри на моніторі».​
  • Урбанович здобув свою першу перемогу на EPT в Мальті у 2015 році завдяки своєму другу Петру Франчаку. Річ у тому, що Дмитро не міг дозволити собі участь у такому дорогому турнірі. Франчак же надав йому таку можливість, і не даремно, оскільки Урбанович виграв 572 300€.
  • У 2016 році Дмитро побився об заклад з американкою Ванесою Селбст. Суперечка стосувалася участі покериста в World Series of Poker (WSOP), а конкретніше – його перемоги на цій серії. Однак для гравця чемпіонат виявився не таким вдалим, як йому хотілося б: хлопець потрапив у призи лише в кількох турнірах.
  • У 2015 році (на Мальті) Урбанович встановив унікальне досягнення: 4 перемоги в рамках однієї серії ЕРТ.
  • Урбанович один з найкращих гравців у онлайн-покер. Він кілька разів перемагав у турнірах SCOOP та WCOOP. Покерист грає під ніком "Colisea" на PokerStars.
  • Дмитро давно поставив перед собою ціль виграти браслет WSOP і відправився підкорювати Всесвітню покерну серію у Лас-Вегасі, як тільки йому виповнився необхідний для цього 21 рік, але гравцеві досягти мети поки що не вдалося.

Дмитро Урбанович у соціальних мережах:

Матеріали по біографії
Урбанович програв спір Єрмольчевій і відправився в халаті в магазин
Новини
Урбанович програв спір Єрмольчевій і відправився в халаті в магазин
Ольга Єрмольчева і Дмитро Урбанович грали турніри на ПатіПокер і переможець підготував завдання для того, хто програв. В результаті Дмитро відправився в тапочках і халаті в магазин.
Дмитро Урбанович – переможець турніру хайролерів KO Series
Новини
Дмитро Урбанович – переможець турніру хайролерів KO Series
На ПатіПокер завершився хайролерський івент в рамках KO Series. Переможцем турніру за 530 доларів став амбасадор ПатіПокер Дмитро Урбанович.
Дмитро Урбанович посів шосте місце в Мейн івенті WPT Online
Новини
Дмитро Урбанович посів шосте місце в Мейн івенті WPT Online
Стали відомі результати Головної Події WPT Online. Дмитро Урбанович посів шосте місце і отримав за це виплату 277 000$.
Aussie Millions: Урбанович виграв турнір по H.O.R.S.E. за 2 500$
Новини
Aussie Millions: Урбанович виграв турнір по H.O.R.S.E. за 2 500$
Дмитро Урбанович виграв турнір за 2 500$ на Aussie Millions. За перше місце Дмитро отримав 19 000$ ...