Біографія Михайла Сьоміна (Mikhail Semin)

Михайло Сьомін
Михайло Сьомін (43 роки)
Росія
Чоловіча
22.03.1979
понад 1 000 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
160 725$ (7 місце в Millionaire Maker вартістю 1 500$ на WSOP 2016)
Головні досягнення:
найкращий російськомовний гравець WSOP в 2016, 2017 і 2018 роках, один з найвідоміших російськомовних покерних коментаторів
Можна знайти за ніком:
PokerStars: Mikleler
PokerOK: Mikhail Semin
PartyPoker: Mikleler

Михайло "Mikleler" Сьомін – відомий в покерному співтоваристві, як коментатор, ведучий, журналіст і гравець.

Михайло прийшов в покер, вже будучи успішним журналістом. В його резюме значиться посада головного редактора спортивного порталу «Чемпіонат.ру», робота на радіо «Маяк», телеканалах «Євроспорт», «Спорт», «Столиця», «Росія-2» і т.д. Покер для Сьоміна деякий час був всього лише хобі. Перша популярність "Mikleler" в російськомовному покерному співтоваристві прийшла з веденням блогу «З главВреда – в покерпро», назва якого виявилося пророча для гравця.

Згодом хобі переросло в щось більше, і Михайло почав поєднувати роботу ведучого, коментатора і кар'єру «напівпрофесійного» гравця в покер. Близько 5 років Сьомін працював коментатором PokerStars разом з Іллею Городецьким. У російськомовному ком'юніті саме їх називають «голосом російського покеру».

Михайло Сьомін покер

У 2016 році Михайло Сьомін став членом команди PokerDom, про що було оголошено 6 лютого 2016 року під час командного стріму покер-руму. Через це покеристу довелося піти з коментаторської команди ПокерСтарс в Росії.

У листопаді 2017-го Михайло повідомив про вихід з команди ПокерДом, а за кілька днів стало відомо, що він став новим медіа-амбасадором partypoker LIVE. У вересні 2019 року він перейшов в команду амбассадорів PokerOK (з грудня 2019-го – GGPokerOK).

Сьомін показує хороші результати як в онлайні, так і в живих турнірах. Він неодноразово ставав призером відомих покерних серій і показував відмінні виступи. На WSOP в 2016 році він став кращим гравцем серії з Росії, а в 2017 і 2018 роках захистив це звання.

Цікаві факти про Михайла "Mikleler" Сьоміна:

 • Сьомін Михайло закінчив МГУ на факультеті журналістики.​
 • У 2013 році Михайло Сьомін разом з декількома відомими російськомовними регулярами взяв участь у проекті «Російський дім у Вегасі» на WSOP 2013 від 888poker. Ідея цього проекту належить Михайлу. Він зробив презентацію і розіслав її в усі покер-руми. У підсумку ідеєю зацікавилися 888покер і спонсорували її реалізацію.
 • Нік "Mikleler" складається з двох частин: "Mikle" – з'явилося в результаті неправильного написання імені Михайла англійською мовою і "ler" перші літери імені дружини Сьоміна – Лери.
 • 6 лютого 2016 року Михайла Сьомін став батьком. У покериста народилася дочка, яку він разом з дружиною Лерою, назвав Вікторія (Тоя).
  Сім'я Михайла Сьоміна 2018
 • Михайло Сьомін в покері відносно недавно і сам себе називає «напівпрофесіоналом», але ви можете знайти сторінку «Михайло Сьомін» в вікіпедії, де він зазначений як професійний гравець в покер.
 • В одному з сюжетів НТВ у 2018 році Сьоміна оголосили як: "Михайло – накращий російський гравець в світі і коментатор в покері. Він як Мессі в футболі, як Овечкін в хокеї, або Леброн в баскетболі".
 • Деякі англомовні ресурси помилково називають Сьоміна "Michael Semenov" (Михайло Семенов).

Михайло Сьомін в соціальних мережах:

 • Сторінка Михайла Сьоміна Вконтакті https://vk.com/mikleler (+ група покериста Вк https://vk.com/semin_mikhail)
 • ​Михайло Сьомін в Твіттері (@MikhailSemin)
 • Фейсбук Михайла Сьоміна (https://www.facebook.com/mikhail.semin.3)
 • Сьомін в Інстаграмі (semin_mike).