Біографія Світлани "Svetarik" Дриги

Світлана Дрига
Світлана Дрига (25 років)
Україна
Жіночий
27.10.1996
точна сума невідома
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Головні досягнення:
популярний стрімер PokerMatch
Можна знайти за ніком:
Светарік
Светуліч
PokerMatch: Svetarik
PokerStars: Svetarik
888poker: AGANYARA
PokerOK: ESPANA

Відома українська стрімерка PokerMatch Світлана "Svetarik" родом з Харкова. З покером дівчина познайомилася ще в дитинстві. Її дідусь часто грав в цю гру зі своїми друзями. Тоді Світлана могла тільки спостерігати, адже дідусь не дозволяв їй брати участь в дорослій грі. Але вже в підлітковому віці дівчина почала грати в покер з друзями. Вони й "втягнули" її у професійну гру.

Свій шлях у онлайн-покері Светарік почала з найменшого ліміту – NL2. За словами дівчини, їй знадобилося близько 3 місяців для того, щоб почати заробляти покером на життя. Проте спочатку для неї гра складалася не кращим чином. Після того як дівчина програла 50$, вона усвідомила важливу істину: щоб домогтися успіхів у цій грі потрібно багато вчитися і збільшувати розмір банкролу. Тоді вона почала навчатися в покерній школі й це принесло свої плоди. Світлана стала професійним гравцем в онлайн-покер, а згодом потрапила в команду PokerMatch, й стала одним з топових покерних стримерів України.

Світлана svetarik

Спеціалізується покеристка на кеш-грі в онлайні. Проте за ігрову сесію вона, зазвичай, бере участь як мінімум в одному турнірі. В основному Світлана грає у Безлімітний Холдем на лімітах NL40-NL120 й відносить себе до тайтово-агресивного типу гравців.

На думку покеристки, успіх покері напряму залежить від працьовитості. Вона вважає, що гравці з цією якістю зможуть покорити, як мінімум, середні ліміти. За словами Світлани, покер для неї найпривабливіший спосіб заробітку.   

Стрімером PokerMatch Svetarik стала у березні 2019 року. Побачити її стріми можна на Twich та YouTube-каналах покер-руму й на особистому Твічі дівчини.

Світлана Svetarik Дрига

Так як спеціалізується дівчина на кеш-іграх, важко відстежити її результативність. По словам самої дівчини, найкращий результат за місяць гри в онлайн-кеш у неї був +5 000$. Що стосується МТТ, то у лютому 2020 року Svetarik перемогла у недільному турнірі Sunday PKO Champions на PokerMatch з призовим фондом 320 000 гривень. За перше місце дівчина отримала 38 400 гривень і 17 300 гривень в якості баунті. Це приблизно 2 250$.

Світлана не частий гість офлайна, хоча дівчина зізнається, що їй подобається жива гра. Найрезультативнішою для неї була поїздка в Іспанію від Покерматч, де вона зайняла 76 місце в івенті, який зібрав понад 1 800 входів, й виграла 3 000 євро.

Цікаві факти про Svetarik:

 • Навчалася в харківському університеті імені Василя Каразіна.
 • На початку кар'єри навчалася в покерной школі, назву якої не розголошує, так як вважає, що зараз вона могла втратити актуальність. Зараз Світлана час від часу бере тренування у професіоналів, та займається в конференції покеристів-регулярів, де вони всі разом працюють над грою.
 • Паралельно з покером Svetarik займалася модельним бізнесом: співпрацювала з декількома брендами одягу і час від часу приймала участь у різних фотозйомках. 
  Фото Світлана Svetarik
 • У серпні 2018 року покеристка вийшла заміж за хлопця, з яким до цього зустрічалася 5 років. 
  Чоловік Svetarik
 • З 2017 року Светарік разом з її нинішнім чоловіком, а раніше хлопцем, вважають за краще проводити зиму в Таїланді. Там дівчина поєднує гру з роботою, граючи в покер онлайн і записуючи стріми.
 • На своїх стрімах Svetarik часто приміряє на собі цікаві образи. На трансляціях дівчину можна побачити у різноманітних костюмах, з різними зачісками та костюмами.
  Стрім Svetarik
 • В 2019-му Svetarik брала участь у відборі в Національну збірну по покеру України. Відбір проводився серед дівчат у спеціальному конкурсі ПокерМатч. Світлана, разом з своєю товаришкою по команді Альоною "aloha_aloha", дійшли до фіналу відбору, але виграти дівчині не вдалося.

Світлани "Svetarik" у соц.мережах:

Матеріали по біографії
Стрімерша Svetarik перейшла з PokerMatch в Natural8
Новини
Стрімерша Svetarik перейшла з PokerMatch в Natural8
Українська стрімерша Svetarik змінила покер-рум. Тепер дівчина представлятиме Natural8 ...
Svetarik виграла 56 000 гривень у топовому турнірі на PokerMatch
Новини
Svetarik виграла 56 000 гривень у топовому турнірі на PokerMatch
У неділю на PokerMatch пройшов турнір Sunday PKO Champions з призовим фондом 320 000 гривень. Переможцем івенту стала стрімер "svetarik", яка виграла 38 400 гривень і 17 300 гривень в якості баунті.