Біографія Марії Коннікової (Maria Konnikova)

Марія Коннікова
Марія Коннікова
Россия / США
Жіночий
Невідомо
понад 295 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
84 600$ (1-ше місце на PCA National з бай-іном 1 500$ у 2018 році).

Про Марію Коннікову пишуть: «письменниця, яка стала покерним професіоналом». Ще кілька років тому Марію і справді знали в усьому світі, як автора бестселерів: «Думати, як Шерлок Холмс» і «Психологія недовіри». Тепер дівчину сміливо можна називати професійним гравцем в покер, адже вона постійно бере участь у великих подіях і стабільно потрапляє у призи.

Марія Коннікова народилася в Росії, але у віці 4-х років вона з батьками переїхала до США, штат Массачусетс. Дівчина отримувала вищу освіту за спеціальністю «психологія» і захистила докторську дисертацію в Колумбійському університеті. Марію публікують у таких виданнях, як: «The New York Times» і «Scientific American». Тема статей – застосування психології у різних життєвих ситуаціях.

Марія Коннікова і покер

Марія вперше познайомилася з грою у 2017 році. Вона почала грати в покер для того, щоб отримати знання, необхідні для написання нової книги. Її тренером став видатний гравець Ерік Сайдел.

Марія Коннікова та Ерік Сайдел

Дівчина дуже швидко почала навчатися гри, й за перший же рік участі у живих подіях, Марія досягла результатів, якими можна пишатися. На початку 2018 року Коннікова виграла турнір на серії PokerStars Caribbean Adventure і заробила 84 600$.

Як стверджує Марія, в покері вона приділяє особливу увагу вивченню «фарту», оскільки це річ, яку не можливо контролювати за ігровим столом. Вона поставила собі конкретну ціль – грати якомога більше живих турнірів. Як свідчення цього – дівчина часто з'являється на подіях WSOP, EPT та інших великих серіях.

Біографія Марії Коннікової

Цікаві факти про Марію Коннікову:

  • Марія захистила докторську дисертацію в Колумбійському університеті.​
  • Спочатку Марія Коннікова виступала на турнірах з нашивкою PokerStars. Багато хто вважав, що дівчина була членом команди покер-руму, проте, амбасадором PokerStars вона стала тільки в середині літа 2018 року. В кінці 2019-го Коннікова покинула ряди червоно-пікових.
  • В основному Марія грає турніри NLHE, а також пот-ліміт Омаху (рідко). Коннікова отримала тренерські поради й підтримку від деяких найкращих гравців у покер, включаючи Еріка Сайдела, Філа "MrSweets28" Гальфонда і Джейсона Куна.
  • Книга «Психологія недовіри» була нагороджена премією Роберта П. Балеса 2016 Комітетом скептичних розслідувань.
  • Марія перенесла дату публікації покерної книжки на 2019 рік, через те, що стала приділяти покеру набагато більше часу, ніж очікувалося.
  • Коннікова написала дві найпродаваніші книги за версією «The New York Times».

Марія Коннікова в соціальних мережах:

Матеріали по біографії
Марія Хо і Марія Коннікова вступили в покерну організацію PLON Rising
Новини
Марія Хо і Марія Коннікова вступили в покерну організацію PLON Rising
Марія Хо і Марія Коннікова стали членами жіночої покерної організації PLON Rising. Основною метою організації є збільшити кількість дівчат в покері.
Книга Марії Коннікової про блеф стала бестселером
Новини
Книга Марії Коннікової про блеф стала бестселером
У червні Марія Коннікова випустила книгу з назвою "Найбільший блеф". За два місяці вона стала бестселером згідно рейтингу New York Times.