PokerMatch завершили співпрацю з амбасадором Олексієм Дурнєвим

 PokerMatch 2020

Олексій Дурнєв – український шоумен і телеведучий, якого багато хто знає по ТВ-шоу "Дурнєв +1" і по YouTube-шоу "Дурнєв псує все" і "Дурнєв дивиться Сторіс".

У 2018-му Олексій підписав контракт з українським покер-румом PokerMatch і став його амбасадором. Дурнєв став першими медіа-амбасадором PokerMatch і розвивався разом з молодим румом.

1 квітня Pokermatch опублікували на своїй сторінці новину про те, що Дурнєв йде з ПокерМатч. Деякі гравці розцінили це як жарт, так як в цей день виходило багато неправдивих новин з гумором.

Як виявилося, це не жарт і покер-рум дійсно припинив свою співпрацю з Олексієм. PokerMatch подякували шоумену за два роки нестримного драйву і покеру. Будь-який живий покерний турнір з Дурнєвим проходив з вогником і було багато бажаючих зробити селфі з Олексієм.

Читати також: PokerMatch оновили анонімні столи

В онлайні по середах щотижня на ПокерМатчі проходив фрірол з призовим фондом 5 000₴ за участю Олексія Дурнєва. За 2 роки в цих безкоштовних турнірах розіграли більше 400 000₴, які отримали гравці без плати за участь.

З цього моменту фріролів з Дурнєвим по середах в покерному лобі більше не буде, але PokerMatch обіцяє що завжди знайде, що запропонувати гравцям з будь-яким банкролом.

Стріми Олексія були своєрідним магнітом для глядачів, а про те, як пройшли два роки співпраці з ним, PokerMatch зняли ролик:

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий