Детальне налаштування Hand2Note в 2020

Налаштування Hand2Note

У даній статті ми підкажемо вам як налаштувати Hand2Note. Покрокові інструкції, ілюстрації та відео допоможуть зробити цей процес максимально простим і зрозумілим. Детальніше про програму та її основні функції ви можете прочитати в основній статті про Hand2Note.

Важливе зауваження: програму можна використовувати тільки разом з StarsHelper або SessionLord (для PokerStars), PartyCaption (для румів мережі bwin.party), 888Caption (для румів мережі 888). Без них не буде працювати динамічний і позиційний ХАД. Тому в першу чергу вам потрібно завантажити і встановити необхідну програму. Також для установки H2N потрібен компонент .Net Framework 4.6 або вище.


Що робити після встановлення програми?

 • Імпортувати базу рук, якщо, звичайно, вона у вас є (якщо немає, пропускаємо цей пункт).
 • Увімкнути повідомлення чату в налаштуваннях руму.
 • Вибрати кімнати, в яких ви граєте, і нікнейми в кожній.
 • Вибрати Улюблене Місце (те, за яким вам зручно сидіти) для всіх типів столів (6-max, 10-max тощо).
 • В клієнті покер-руму встановити англійську мову.
 • Вибрати папку для автоімпорту в розділі "Конфігурація" – місце, куди зберігається історія рук покер-румом (подивитися можна в налаштуваннях руму).
 • Налаштувати архівацію історії роздач в обрану вами папку, щоб зберігати історію рук. Це потрібно, щоб не засмічувати папки автоімпорту.
 • Увімкнути автоімпорт з бази стороннього трекеру, якщо ви користуєтеся сторонніми трекерами (Холдем Менеджер/ПокерТрекер) крім Hand2Note. Це дуже важливо!
  Австоімпорт бази рук
 • Для підтримки Позиційного і Динамічного ХАДів програма, яку ви використовуєте разом з Hand2Note (дивіться на фото нижче), повинна запускатися від імені адміністратора. Для цього натисніть на ярлик програми правою кнопкою миші і виберіть «запуск від імені адміністратора».

  Допоміжні програми Hand2Note

  Hand2Note від адміністратора

Налаштування додатку Hand2Note

F12 – кнопка швидкого доступу до налаштування. Натисніть її у відкритій програмі і перед вами відкриється вікно налаштувань.

Тут є кілька пунктів. Багато з них пояснювати не потрібно. Пройдемося по тим, з якими у вас можуть виникнути складнощі.

HUD

Особливої ​​уваги потребує налаштування ХАДу, як одного з основних інструментів софту.

H2N має 3 різні варіації HUD – звичайний, позиційний і динамічний. Останній ви не знайдете в жодній іншій програмі.

Але, так як в PokerStars заборонено використовувати динамічний HUD, ви не зможете насолоджуватися усіма принадами цього ексклюзивного інструменту. Програма автоматично блокує його роботу на Старзах у зв'язку з правилами покер-руму. При цьому всі інші основні функції, в тому числі класичний і позиційний ХАД, будуть нормально працювати.

У hand2note створення HUD "під себе" не вимагатиме від вас особливих зусиль.

Налаштування інтерфейсу програми, відображення статів і попапів інтуїтивно проста, так що вам буде не складно зробити все самостійно. Ви можете використовувати налаштування ХАД за замовчуванням.

Для ознайомлення пропонуємо вам "пограти" зі звичайними налаштуваннями, так би мовити, протестувати софт. Матеріал допоможе вам розібратися в тонкощах налаштування Hand2Note. Якщо в ході прочитання у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете залишити їх у коментарях, або ж поставити їх нашим експертам на форумі.

У загальних налаштуваннях HUD все гранично ясно. Повзунком ви можете увімкнути або вимкнути деякі функції, серед яких приховування динамічного Хаду коли гравець або ви сфолдили, блокування можливості переміщати його мишкою і т.п.

Серед іншого слід приділити увагу пункту «Увімкнути підтримку ХАДу через конвертер», який потрібно увімкнути, якщо в покер-румі ви використовуєте конвертер для імпорту рук.

Увімкнути підтримку ХАДу через конвертер

Розділ «Кольорові мітки»

Програма умовно ділить гравців на регів (регулярів – сильних гравців) і фішів (слабких, або рекреаційних гравців). Ви можете допомогти програмі визначити рега. За замовчуванням фіш – гравець з показниками VPIP більше 30, PFR – більше 25. В розділі «Кольорові мітки» виберіть, яким кольором відображати Рега, а яким – Фіша.

Вкладка «Alias»

Для того, щоб об'єднати статистику вашої гри з різних румів, потрібно зайти у вкладку «Аліаси» (від англ. Alias ​​– псевдонім) і натиснути «Додати». Ви вигадуєте назву вашого загального профілю та обираєте руми і ніки, під якими ви граєте в них. Таким чином ви зможете аналізувати вашу гру одразу в декількох румах.

Інші опції налаштування:

 • Ліцензія – тут потрібно ввести ключ, якщо ви оформили підписку.
 • Валюти – налаштуйте курс валют, оберіть базову валюту.
 • Профілактика – налаштуйте фільтри в HUD, попапах і групах, видаліть невикористовувані фільтри;
 • Статистика – включіть/виключіть з статистики роздачі проти фішів;
 • Логування – увімкнути/вимкнути відправку анонімної статистики розробникам;
 • Мова (Language) – вибір мови.

Звіти по кеш-іграм і турнірам (F3) – стежте за результатами своєї гри, користуючись безліччю фільтрів у лівій частині екрану.

Сесії (F4) – відстежуйте результати ігрових сесій за певний день, період або за весь час.

Вкладка стати – налаштовуйте стати згідно вашим перевагам.

Редактор статів (F7) – редагуйте всі ваші стати.Задайте значки з умовою фільтру, які вам знадобляться для створення власного ХАДу.

Складні стати – складаються з декількох статів з математичними формулами. Наприклад, 4Bet Range і т.д.

Плюси і мінуси Hand2Note

 • Наявність російського інтерфейсу
 • Невисокі вимоги до операційної системи
 • Наявність унікальних функцій і динамічного ХАДу
 • Необхідність встановлювати додатковий софт для різних покер-румів.

Редактор ХАДу Hand2Note (F5)

Інтерфейс налаштування ХАДу має наступний вигляд:

Інтерфейс налаштування ХАДу

Спочатку ви обираєте елемент, який хочете створити.

У лівій частині знаходяться всілякі статті, які можна використовувати для створення власного ХАДу і попапів. Для цього перетягніть обраний стат в клітинку таблиці.

У вас є можливість вибору розміру, кольору, фону для статів.

З правого боку розташовуються інструменти для налаштування ХАДу.

інструменти для налаштування ХАДу

У ньому можна редагувати попап, встановлювати умови, при яких повинні виводитися ті чи інші показники, вказувати колір статів залежно від їх значень.

Вкажіть, який ХАД і попап використовувати для різних видів гри за різними столами.

Щоб полегшити процес створення і налаштування ХАДу і статистичних показників в Hand2Note, пропонуємо вам ознайомитися зі спеціальними відео-уроками російською мовою (українська, на жаль, відсутня) від творців програми.

Створення статичного ХАДу в H2N:

Створення позиційного ХАДу в H2N:

Створення статів Hand2Note:

Ви можете налаштувати HUD самостійно або довіритися фахівцям, які провели ряд тестів, граючи в онлайні, щоб підібрати оптимальні стати, додавши корисні попапи і розмістити це все на екрані так, щоб граючи напружену сесію за декількома столами одночасно, ви могли з комфортом отримувати необхідну інформацію на опонентів.

Якщо ви вирішили зробити покер своїм заробітком, то H2N буде вашим неперевершеним інструментом для перемог!

Поширені запитання Поширені запитання

Як перемкнути профіль ХАДУ?

Ви можете перемкнути профіль HUDу просто під час гри. Натисніть на значок "H" за столом і виберіть відповідний пункт в меню.

Як відобразити ХАД на Хіро?

За замовчуванням ХАД виводиться тільки на ваших опонентів. Якщо ви хочете бачити ХАД на себе, необхідно створити окремий блок статів у редакторі ХАДу і застосовувати до комірок фільтр.

Як подивитися статистику за поточним столом?

Для відображення статів за роздачами, зіграними тільки на поточному столі, натисніть на блок ХАДу потрібного гравця подвійним кліком правої кнопки миші. Повернення здійснюється також подвійним кліком.

Як відключити HUD?

Ви можете відключити модуль, який відповідає за збір історії роздач з вашого руму. Для цього введіть відповідний процес в диспетчері завдань. Процес запускається після того як ви відкриваєте рум.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий