Встановлення і налаштування Holdem Manager 3

HM3

Для встановлення Holdem Manager 3 і налаштування його роботи з вашим покер-румом (або румами) вам потрібно виконати 6 простих кроків:

 1. Завантажити інсталяційний файл
 2. Запустити програму-інсталятор​
 3. Вибрати параметри бази даних
 4. Прийняти або відхилити угоду про анонімне використанні даних
 5. Завершення встановлення
 6. Налаштування ХМ3 для автоматичного переміщення файлів з історією рук з вашого покерного клієнту.

Давайте розберемо кожен пункт покрокової інструкції установки і початкового налаштування ХМ3 докладніше.

1. Завантаження Holdem Manager 3

Завантажте інсталяційний файл програми ХМ3. Якщо у вас виникли будь-які проблеми, пов'язані з посиланням – увійдіть в свій ХМ-аккаунт і зверніться до служби підтримки.
Натисніть 2 рази (або правою кнопкою миші> Install) по "msi installer", щоб запустити встановлення з вашої папки завантажень.

2. Встановлення Holdem Manager 3 на комп'ютер

Після запуску «Setup Wizard» пройдіть процес встановлення. Натискайте кнопку «Next» (далі) для переходу в кожне нове вікно інсталятору. Вам запропонують прочитати/погодитися з умовами Ліцензійної Угоди і вибрати папку для встановлення (за замовчуванням файл встановлюється на C:\Program Files (x86)\Holdem Manager 3\). Далі тисніть «Install» (встановити) і «Finish» (вихід).

Після успішного завершення встановлення з'явиться віконце «Welcome».

Для подальшої роботи вам потрібно буде зайти в свій профіль Holdem Manager. Використовуйте для цього Email і пароль свого облікового запису. Якщо ви не пам'ятаєте свій пароль – використовуйте кнопку «Forgot Password» для відновлення.

3. Параметри бази даних ХМ3 і переміщення ХАДів

У вкладці «Select Database Option» (опція вибору бази даних) вам буде запропоновано 3 варіанти (для нових користувачів рекомендується варіант «А», оскільки варіанти «В» і «С» можна вибрати пізніше з вкладки «HM3 File menu», після встановлення HM3):

Опції вибору бази даних

А) Create a new HM3 database (створення нової бази даних ХМ3): це найшвидший спосіб встановлення і запуску ХМ3. Натиснувши «Next» ви перейдете на сторінку «New Database» (нова база даних), де зможете назвати базу даних і вибрати місце її зберігання на вашому комп'ютері. Далі ви перейдете на сторінку «Import Hands» (імпорт рук). Там ви можете вибрати:

 • не переміщувати руки;​
 • дозволити HM3 знайти недавню історію рук і імпортувати її;
 • підтягнути 10 000 випадкових рук для прикладу, щоб випробувати ХМ;
 • імпортувати всю історію рук з папки;
 • імпортувати один або кілька файлів з історією рук з папки.

Перша опція використовується за умовчанням (якщо Ви не оберете ніякий інший варіант) і буде найшвидшим способом запуску ХМ3.


Переміщення рук


В) Відкрийте існуючу базу даних ХМ3. Вона може використовуватися, якщо ви до цього встановили ХМ3, але вам потрібно перевстановити його з якихось причин. Клацніть «Next» і ви перейдете на сторінку «Open HM3 Database» (відкрити базу даних ХМ3), де ви можете натиснути «...» і вибрати базу даних для відкриття.

База даних для відкриття

C) Треба скопіювати існуючу базу даних HM2 в нову базу даних ХМ3. Цей процес може зайняти час, оскільки в даному випадку доведеться вилучати руки з ХМ2, переміщати їх в ХМ3, а потім запускати «Tournament Detection» для турнірів. Для виявлення деяких турнірів (таких як PLO8) піде більше часу.

Кнопка «Next» (після виконання пунктів А, В або С) направить вас на меню «Select HM2 HUDs» (вибрати ХАДи ХМ2), якщо ви хочете перемістити будь-які ваші ХАДи ХМ2 в ХМ3 (попапи, пов'язані з ними, будуть також переміщені), потім натисніть на меню «Select HUD», де зможете вибрати 3 різних види HUD для встановлення за замовчуванням ХМ3 HUD. Надалі їх можна буде редагувати через меню HM3> Tools (інструменти)> HUD Options (ХАД опції).Setup Wizard

Одним з приємних нововведень Hold'em Manager стало те, що тепер програма не потребує PostgreSQL, а базу даних з ХМ2 можна легко перемістити в ХМ3.

4. Угода про анонімне використання даних

На останньому етапі встановлення відкриється вікно «Anonymous Usage Data» (анонімне використання даних), де ви маєте право відхилити відправку анонімних телеметричних та покерних даних серверів ХМ і дати їм можливість отримувати анонімні звіти про роботу програми.

5. Завершення встановлення

Після всіх попередніх етапів для завершення встановлення вам залишиться натиснути кнопку «Finish» (завершення). Після чого відкриється ХМ3 і в залежності від обраних вами параметрів ви отримаєте:

А) ХМ3 з новою/порожньою базою даних;

В) ХМЗ з уже наявною у вас базою даних ХМ3;

С) ХМ3 з підтягнутою базою даних із зазначених джерел. У цьому випадку після відкриття програма почне переміщати руки та інші дані. Процес може зайняти деякий час в залежності від ваших системних характеристик, розміру бази даних, кількості/виду зіграних турнірів і т.д.

Примітка: якщо ви вибрали опцію «С» і переміщення займає багато часу, тоді можете вручну призупинити/скасувати його в нижній вкладці «рядки стану» і вийти з ХМ3 серверу, клікнувши правою кнопкою миші по іконці ХМ3 на панелі завдань, щоб завершити переміщення або виявлення турнірів. А після перезапуску ХМ3. Якщо ви зробили скасування під час переміщення рук, тоді можете повторити його пізніше з меню «Файл», знову переміщує базу даних, або вручну переміщаючи руки з C:\HM2Archive folder.

Незабаром процес «Tournament Detection» функціонуватиме у фоновому режимі і не заважатиме вам вести гру з HUD під час запуску процесу автоматичного переміщення, як це відбувається зараз. Також буде налаштоване автоматичне відновлення процесу виявлення турнірів, якщо ви закрили і знову відкрили ХМ3 до завершення процесу; вам не доведеться запускати його вручну.

6. Налаштування ХМ3 для автоматичного переміщення історії рук

Налаштуйте покерний клієнт, щоб ХМ3 міг автоматично переміщати файли з історією рук.

Для налаштування авто-імпорту історії рук з покер-руму відкрийте HM3 і перейдіть в меню «Tools» (інструменти)> «Site Settings» (налаштування румів). Виберіть свій покерний клієнт або мережу в якій він знаходиться в меню ліворуч і натисніть кнопку «Auto Detect». Якщо програма не виявить потрібну папку самостійно, вам потрібно буде вручну вибрати і додати папку, в якій покерний клієнт зберігає руки.

Про те, як налаштувати роботу ХМ3 з різними покер-румами, а також більш детальні інструкції з налаштування окремих функцій і ХАДУ в новому Холдем Менеджері ми напишемо в окремих статтях.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.